قطره آهنی Sideral Gocce برای کودکان

قطره آهنی Sideral Gocce

قطره آهنی Sideral Gocce با هدف افزایش سطح آهن در بدن کودکان توسط پزشکان توصیه می‌شود. در ادامه، به برخی اطلاعات مهم درباره قطره آهنی Sideral Gocce برای کودکان می‌پردازیم:


ترکیبات سیدرال گوچه:

قطره آهنی Sideral Gocce برای کودکان شامل آهن (به صورت فریت آهن) است که به عنوان ماده موثره اصلی آن عمل می‌کند. همچنین، حاوی ترکیبات دیگری مانند ویتامین C، ویتامین B12 و اسید سیتریک است که بهبود جذب آهن در بدن کودکان کمک می‌کنند.
مواد تشکیل دهنده این قطره طبق اظهار شرکت سازنده به شکل زیر است:
آب تصفیه شده، مالتودکسترین ذرت، ساکارز، Sideral r.m.® – Sucrosomial® Iron (پیرو فسفات آهن، نشاسته برنج از پیش ژلاتینه شده، استرهای ساکارز اسیدهای چرب، لسیتین آفتابگردان، تری کلسیم فسفات، آرد برنج، سورباتاسیم)، مواد نگهدارنده: ندارد عامل غلیظ کننده: صمغ زانتان؛ اسیدی کننده: اسید سیتریک؛ طعم دهنده

 

عملکرد:

برای کودکان باعث افزایش سطح آهن در بدن می‌شود. آهن نقش مهمی در تشکیل هموگلوبین (پروتئین حمل کننده اکسیژن در خون) و هموسیانین (پروتئین حامل اکسیژن در عضلات) دارد. با تقویت سطح آهن، این محصول می‌تواند به بهبود کمبود آهن در کودکان کمک کند و علائمی مانند خستگی، ضعف عمومی و کاهش تمرکز را کاهش دهد.

 

طریقه مصرف سیدرال گوچه:

قطره آهنی Sideral Gocce برای مصرف در کودکان مناسب است. این محصول به صورت قطره‌ای عرضه می‌شود و معمولاً دستورالعمل مصرف آن بر اساس وزن و سن کودک تعیین می‌شود.


طبق اظهار نظر شرکت سازنده طریقه مصرف به شکل زیر است:
مصرف توصیه شده: 1-2 قطره به ازای هر کیلوگرم از وزن کودک در روز
این محصول را می توان در هر زمانی از روز، مستقیماً در دهان یا در نصف لیوان آب (یا نوشیدنی دیگر) در دمای اتاق رقیق کرد و سپس مصرف شود. قبل از استفاده بطری را به خوبی تکان دهید.
هر بسته حاوی یک بطری 30 میلی لیتری با درب قطره چکان است. محصول را در جای خشک و خنک و در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد نگهداری کنید.
این قطره در مجله راهنمای غذای انجمن سلیاک ایتالیا آورده شده است که به طور طبیعی فاقد لاکتوز است و حاوی کمتر از 500 ppm پروتئین شیر است.

 

توصیه‌ها و موارد استفاده:

قبل از استفاده از قطره آهنی Sideral Gocce برای کودکان، بهتر است با پزشک یا متخصص بهداشت مشورت کنید. آنها می‌توانند وضعیت سلامتی کودک شما را بررسی کرده و توصیه‌های مناسب را ارائه دهند. همچنین، ممکن است برخی از کودکان به دلیل وضعیت سلامتی خاص، تداخل با داروهای دیگر یا عوارض جانبی، نباید از قطره آهنی Sideral Gocce استفاده کنند.

تخفیف!
قیمت اصلی ۱۸۵,۳۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۱۹,۹۰۰ تومان است.